KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534241
nr 1453 4241
Sven Henricson
(1906-1992)
Oljemålning, Sven Henricson (1906-1992), Brunkebergstorg. Signerad. Olja på duk, 71x100, yttermått inklusive ram: 83x111 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:42:07
800 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr